20 czerwca społeczność szkolna zebrała się podczas apelu podsumowującego drugie półrocze. W tym dniu zostały wręczone nagrody w konkursach szkolnych, a także upominki dla uczniów, którzy zdobyli nagrody specjalne oraz wyróżnienia  w „XIV Powiatowym Konkursie Plastycznym Lubię Smoki”, wyłoniono również „Czytelnika Roku”, ten zaszczytny tytuł otrzymała uczennica klasy IV- Hania Jarnot, a najpiękniej zeszyty wśród klas IV-VI prowadzą: Hania Jarnot, Oskar Brombosz oraz Zosia Mrozik.
W tym dniu wręczone również zostały karty rowerowe uczniom klasy IV, a przy tej okazji Pani Dyrektor przypomniała zgromadzonym zasady związane z bezpiecznym poruszania się po drogach oraz sposoby mądrego oraz odpowiedzialnego spędzania czasu podczas wakacji.